JA

Natalia Soszyńska

Creative copywriterka i dziennikarka

Nazywam się Natalia Soszyńska, jestem creative copywriterką i dziennikarką. Mieszkam i pracuję w Gdańsku. Dobry copywriting to sztuka, nie sztuczki.

Pracuję z ludźmi, którzy chcą opowiedzieć historię swojej firmy. Storytelling to nic innego jak opowiadanie historii – tej prawdziwej, nie zmyślonej przez marketingowych magików. Zajmuję się też namingiem – jednym słowem potrafię nazwać pomysły, misje i pragnienia. Piszę artykuły, strategie, koncepcje kreatywne dla spotów reklamowych w radio, Internecie i telewizji. Projektuję hasła reklamowe i claimy.

Świetnie sprawdzam się w projektach, przy których ważne jest poczucie estetyki, znajomość trendów w projektowaniu graficznym i UX. Mam plastyczną wyobraźnię i szybko odnajduję się we współpracy z różnymi klientami. Cenię sobie pracę z polskimi przedsiębiorczyniami i przedsiębiorcami. Pracuję też dla międzynarodowych spółek i niewielkich start-upów.

Dużo czytam. Zbieram ciekawe książki, mam ich w domu prawie 2000.
Pracuję przy organizacji festiwali literackich, piszę recenzje książek, robię wywiady. Współpracuję z gdańskim TOFU Studio  i zrobiłam copy dla projektów, które zdobyły European Design Awards 2019 oraz DNA Paris Award 2019. 

Każdy człowiek i każdy przedmiot mają do opowiedzenia historię.

>>ROZPOCZNIJMY TWOJĄ<<