MÓWIĄ O MNIE

Zrobiłam już kilkadziesiąt udanych projektów reklamowych. 

Zobacz, co o mnie mówią moi klienci:


Natalia ma unikalny dar do swobodnego, celnego i zwięzłego operowania słowem. Potrafi połączyć literaturę ze światem reklamy, dzięki czemu tekst Natalii o nowej inwestycji mieszkaniowej czytamy jak dobrze napisaną powieść. Wysoka kultura, świadomość słowa oraz wyjątkowa spostrzegawczość pozwala jej odnajdywać się również w krótszych formach takich jak naming, hasła reklamowe. Jak dodamy do tego jeszcze jej poczucie humoru oraz zaangażowanie w projekt – współpraca z Natalią staje się nie tylko w pełni profesjonalna ale jednocześnie przyjemna.

Adam ChylińskiCreative / Head at TOFU Studio

Co tu dużo mówić, swoimi tekstami Natalia tchnęła życie w naszą stronę www. Dodatkowo z jej pomocą bardzo sprawnie udało nam się określić Tone of Voice naszej agencji. Współpraca przebiegła sprawnie i na profesjonalnym poziomie.

​​Z przyjemnością rekomendujemy kreatywne usługi słowem, które wychodzą spod pióra Natalii

Jarosław WolnikCEO SmoothAds Studio

Pani Natalia współpracowała z firmą Dóm Złote Pola przy tworzeniu tekstów na nową stronę internetową.

Zaproponowała również brzmienie postów dla social media na start domu weselnego.

Praca przebiegała sprawnie, pani Natalia brała pod uwagę moje sugestie i byłyśmy w stałym kontakcie.

Polecam współpracę z Natalią z Wszystkielitery!

Ewa BanaśWłaściciel Dom Złote Pola

“Firma Safety Group „J&J” s.c. współpracowała z Panią Natalią Soszyńską w zakresie tworzenia treści na stronę internetową www.j-j.pl. Pani Natalia wykazała się jako osoba terminowa, rzetelnie podchodząca do powierzonego zadania. W wyniku przeprowadzonego audytu Pani Natalia przedstawiła rekomendacje co do kierunku zmian. Na każdym etapie pracy brała pod uwagę nasze sugestie i wychodziła z trafnymi propozycjami. Efekt współpracy spełnił nasze oczekiwania. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Panią Natalię Soszyńską jako doświadczonego i profesjonalnego copywritera”.

Justyna Sawicka-GerberDyrektor Zarządzający

Pani Natalia Soszyńska tworzyła dla nas treści do sklepu internetowego. Były to zarówno treści na strony kategorii (bardziej specjalistyczne), na firmowego bloga (bardziej “miękkie”, lifestyleowe), jak i artykułu sponsorowane na zewnętrzne serwisy. Za każdym razem spotykaliśmy się z profesjonalnym podejściem do tematu, zaangażowaniem i entuzjazmem. W treściach oprócz oczywiście nienagannej stylistyki, znaleźć można było pomysłowość i różnorodność. A na pewno ciężko jest tworzyć 10 elaboratów o broszkach z bursztynem.Nie możemy nie wspomnieć również o bardzo dobrym i życzliwym kontakcie z Panią Natalią w trakcie prowadzonych projektów. Jakiekolwiek nasze pytania nigdy nie pozostawały bez odpowiedzi, a czas reakcji z pewnością był więcej niż zadowalający. Zdecydowanie rekomenduję współpracę z Panią Natalią,

Dorota JażdżewskaPolcarat Design

Każdy człowiek i każdy przedmiot mają do opowiedzenia historię.

>>ROZPOCZNIJMY TWOJĄ<<